Praca tymczasowa jest nowoczesną formą zatrudnienia, która otwiera przed pracownikami wiele dróg samorealizacji. Jest szczególnie korzystna dla osób wkraczających na rynek pracy lub też chcących pozyskać dodatkowy zarobek. Może być również idealnym rozwiązaniem zatrudnienia po długiej nieobecności w pracy.

Współpraca z ISSP może być doskonałym wstępem do kariery zawodowej dla osób, które ukończyły proces kształcenia w szkołach wszystkich typów (kształcenie zawodowe i wyższe). Zatrudnieni przez firmę doradcy pomogą zaplanować ścieżkę kariery, oferując zatrudnienie zgodne z oczekiwaniami kandydata do pracy. Doświadczeni specjaliści-rekruterzy służą wsparciem na drodze rozwoju zawodowego pracowników, wskazując im ścieżki, którymi powinni oni podążać. Dla osób, które zdecydują się podjąć współpracę z ISSP, przygotowano specjalne szkolenia podnoszące wiedzę, kwalifikacje oraz motywację.

Zaletą pracy tymczasowej jest również wszechstronność doświadczeń na wielu stanowiskach. Fakt ten stanowi duży atut w życiorysie zawodowym (CV) pracownika, świadcząc o jego dużej elastyczności w podejściu do różnych zadań, wszechstronności i zaangażowaniu. Wart podkreślenia jest również fakt, że zatrudnienie czasowe może być wstępem do pracy na etat. Pracodawcy chętniej zatrudniają sprawdzonych już specjalistów.

Zaplanuj z nami swoją zawodową przyszłość!