Szukasz pracy?

Zgłoś się do nas, pomożemy Ci znaleźć zatrudnienie i zatroszczymy się o Twój rozwój zawodowy!

Już od 2003 roku firma ISSP świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie (nawet bez wychodzenia z domu) znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób. Dołącz do nich!

Jako kandydat nie ponosisz żadnych opłat. Nic nie ryzykujesz, a możesz zyskać bardzo wiele: nową pracę i doświadczenie zawodowe. Wspólnie zadbamy o Twoją przyszłość.

Czym jest praca czasowa?

To idealne rozwiązanie dla osób stawiających pierwsze kroki na rynku pracy lub zainteresowanych pracą sezonową. Nie musisz wysyłać setek CV i listów motywacyjnych. Zgłaszając się do nas, tylko raz składasz potrzebne dokumenty, a my szukamy pracy idealnej dla Ciebie.

W zależności od charakteru pracy podpisujemy z Tobą umowę na czas określony lub umowę na czas wykonywania określonego zadania. Po przeszkoleniu zostajesz oddelegowany na odpowiednie stanowisko, a my jako strona zatrudniająca dbamy o wszelkie kwestie formalne, takie jak: wypłata wynagrodzenia, odprowadzanie składek do ZUS, podatków itp. Możesz liczyć na pomoc naszych koordynatorów. Jesteśmy po to, aby dbać o Twoje interesy i odpowiednie warunki pracy. Ty cieszysz się pracą, a my zajmujemy się formalnościami.

Jakie korzyści daje Ci praca czasowa?

  • Możesz zdobyć różnorodne doświadczenia zawodowe.
  • Praca czasowa to nierzadko przepustka do stałego zatrudnienia, pracodawcom zależy bowiem na sprawdzonym personelu.
  • Zyskujesz szanse rozwoju zawodowego, wzbogacasz swoje CV.
  • Otrzymujesz możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy.
  • Możesz pracować w niepełnym wymiarze godzin.
  • Okres zatrudnienia zostaje wliczony do Twojego stażu pracy.
Naszą ambicją jest wypełnienie wszystkich oczekiwań stawianych przez naszych klientów.
Na przestrzeni ostatnich lat współpracowało z nami wiele firm, zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Zobacz listę firm dla których świadczyliśmy nasze usługi.
Praca czasowa to oferta idealnie dopasowana do osób poszukujących pracy dorywczej lub wkraczających dopiero na rynek pracy. Aby zostać naszym pracownikiem wystarczy abyś miał/a ukończone osiemnaście lat, był/a osobą zdolną do pracy oraz nie figurowała w Urzędzie Pracy jako osoba bezrobotna. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia a jedynie chęci do pracy i otwartości na nowe wyzwania. Ze swej strony zapewniamy szkolenia, które pozwolą Ci komfortowo wdrożyć się na dane stanowisko pracy.