Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Praca czasowa to oferta idealnie dopasowana do osób poszukujących pracy dorywczej lub wkraczających dopiero na rynek pracy.

Aby zostać naszym pracownikiem, wystarczy abyś miał/-a ukończone osiemnaście lat, był/-a osobą zdolną do pracy oraz nie figurował/-a w urzędzie pracy jako osoba bezrobotna. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, a jedynie chęci do pracy i otwartości na nowe wyzwania. Ze swej strony zapewniamy szkolenia, które pozwolą Ci komfortowo wdrożyć się na dane stanowisko pracy.

Poszukujemy osób w różnym wieku i o różnych kwalifikacjach. Szczególnie cenimy sobie osoby: rzetelne, systematyczne, chętne do uczenia się nowych rzeczy. Śród naszych ofert znajdziesz pracę w charakterze: pracownika produkcyjnego, osoby wykładającej towar czy dbającej o obsługę klienta przy kasie.

Pierwszy ruch należy do ciebie. Aby zgłosić swoją kandydaturę możesz:

  • Zarejestrować się na platformie JOBBAY obsługującej ISSP. Dzięki jednorazowemu zarejestrowaniu się w naszej bazie i określeniu swoich kwalifikacji i preferencji odnośnie pracy, będziemy mogli kontaktować się z Tobą i proponować Ci odpowiednie oferty.
  • Możesz także samodzielnie aplikować na wybrane przez Ciebie oferty pracy.
  • Jeśli jednak wolisz kontakt osobisty z naszym doradcą, zapraszamy Cię do naszego biura. Na miejscu otrzymasz formularz zgłoszeniowy. Dobrze abyś miał/-a ze sobą egzemplarz CV i list motywacyjny.

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi doradcami.