ISSP powstała w odpowiedzi na zmiany, jakie zaszły w sposobie zarządzania kadrami na przełomie ostatniej dekady. Jesteśmy firmą z niemalże dziesięcioletnim stażem. Korzystamy z dużego doświadczenia odnoszącej liczne sukcesy na rynku niemieckim firmy-matki ISS GmbH z siedzibą w Poczdamie.

Szeroki wachlarz naszych usług obejmuje zarządzanie zasobami ludzkimi, outsourcing pracowniczy, doradztwo personalne oraz badania marketingowe. Filarami naszej firmy są profesjonaliści, natomiast naszym celem jest spełnianie potrzeb naszych Klientów – dlatego też koncentrujemy się na jednostkach i traktujemy każdego z nich indywidualnie. Podążając jedynie tą drogą jesteśmy w stanie być coraz bardziej elastyczni i - co za tym idzie - tworzyć coraz to nowe, bardziej kompleksowe rozwiązania. Usprawniamy systemy zarządzania w przedsiębiorstwach, a tym samym przyczyniamy się do umocnienia ich konkurencyjnej pozycji.

Tworzyliśmy rynek pracy w Polsce – teraz jesteśmy obecni także za granicą, aktywnie działając w niemalże wszystkich krajach w Europie. Już kilkadziesiąt firm wybrało nas jako swojego partnera. Nie zawiedziemy ich!

Wierzymy, że zatrudniając tylko najlepszych pracowników, będziemy w stanie zagwarantować sukces naszym Klientom. Pomagamy naszym pracownikom znaleźć odpowiednią dla nich pracę. Oferując szkolenia, poszerzając wiedzę, podnosząc kwalifikacje i umiejętności zatrudnianej przez nas kadry, możemy być w pełni profesjonalni w tym, co robimy.

Stawiając na wysoki standard naszych usług oraz ciągłe ich doskonalenie, liczymy na długoterminową współpracę z naszymi Klientami.