Szukasz pracy?

Zgłoś się do nas, pomożemy Ci znaleźć zatrudnienie i zatroszczymy się o Twój rozwój zawodowy!

Już od 2003 roku firma ISSP świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie (nawet bez wychodzenia z domu) znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób. Dołącz do nich!

Jako Kandydat nie ponosisz żadnych opłat. Nic nie ryzykujesz a możesz zyskać bardzo wiele: nową pracę i doświadczenie zawodowe. Wspólnie zadbamy o Twoją przyszłość.

Czym jest praca czasowa?

To idealne rozwiązanie na dla osób stawiających pierwsze kroki na rynku pracy lub zainteresowanych pracą sezonową. Nie musisz wysyłać setek CV i listów motywacyjnych. Zgłaszając się do Nas tylko raz składasz potrzebne dokumenty, a my szukamy pracy idealnej dla Ciebie.

W zależności od charakteru pracy podpisujemy z Tobą umowę na czas określony lub umowę na czas wykonywania określonego zadania. Po przeszkoleniu zostajesz oddelegowany na odpowiednie stanowisko, a my jako strona zatrudniająca dbamy o wszelkie kwestie formalne, takie jak: wypłata wynagrodzenia, odprowadzanie składek do ZUS, podatków itp. Możesz liczyć na pomoc naszych koordynatorów. Jesteśmy po to, aby dbać o Twoje interesy i odpowiednie warunki pracy. Ty cieszysz się pracą a my zajmujemy się formalnościami.

Jakie korzyści daje Ci praca czasowa?


  • Możesz zdobyć różnorodne doświadczenia zawodowe.
  • Praca czasowa to nierzadko przepustka do stałego zatrudnienia, pracodawcom zależy bowiem na sprawdzonym personelu.
  • Zyskujesz szanse rozwoju zawodowego, wzbogacasz swoje CV
  • Otrzymujesz możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy
  • Możesz pracować w niepełnym wymiarze godzin
  • Okres zatrudnienia zostaje wliczony do Twojego stażu pracy