www.medipe.pl
MEDIPE Sp. z o.o. Medical Care Staffing wywodzi się ze spółki kapitałowej posiadającej ponad 8-letnie doświadczenie na rynku europejskim w zakresie rekrutacji personelu medycznego. Medipe oferuje fantastyczne możliwości pracy na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii dla lekarzy, pielęgniarek i osób do opieki a pracodawcom pomaga uzupełnić braki kadrowe. Dla Medipe najważniejszy jest człowiek. Zapraszamy do kontaktu.
www.invent.ag

INVENT Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność na rynku polskim w roku 2002 jako córka niemieckiej ISS GmbH. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w Polsce pozwala nam na kompleksową obsługę Klientów na terenie całej Polski jak również poza jej granicami. Obecnie przeprowadzamy kilka tysięcy inwentaryzacji w roku w Polsce oraz za granicą.
Perspecto Sp. z o.o. działa na polskim rynku już ponad 8 lat, świadcząc profesjonalne usługi w zakresie badań Mystery Shopping (Tajemniczy Klient). Naszym nadrzędnym celem i misją jest wspieranie firm w budowaniu ich pozytywnego wizerunku, poprzez dostarczanie rzetelnych informacji na temat jakości obsługi.

www.jobbay.pl
Serwis internetowy z ofertami pracy stałej i czasowej z całej Polski.
Zarejestruj się już dzś. Zapraszamy.