Duszą każdego przedsięwzięcia są ludzie. To dzięki ich zaangażowaniu, wiedzy i umiejętności firmy odnoszą sukcesy, z których profitują ich pracownicy, społeczeństwo oraz całą gospodarka. Spółka ISSP doświadczonemu i zgranemu zespołowi specjalistów zawdzięcza szybki rozwój, nieustanny wzrost zadowolenia klientów oraz zwiększający się portfel zamówień. Przebiegiem procesów w firmie kieruje doświadczona kadra managerów. Zatrudnieni w ISSP eksperci czuwają nad jakością usług oraz nad tym, aby stanowiły one odpowiedź na każdą potrzebę klientów w zakresie outsourcingu personalnego.Raik Scheffler
Prezes Zarządu

Doświadczenie w branży outsourcingu personalnego prezes Scheffler zdobywał w niemieckiej firmie-matce „ISS GmbH”, działającej z sukcesami od wielu lat na rynkach międzynarodowych. Z firmą ISSP związany jest od jej powstania w 2003 roku, a od 2004 roku nieprzerwanie pełni w niej funkcję prezesa. Jest perfekcyjnym organizatorem, sprawnie zarządza zespołem ludzkim. Charakteryzuje go analityczny umysł, który doskonale sprawdza się w kompleksowym budowaniu niepowtarzalnych projektów dla klientów firmy. Także konsekwentne rozwijanie narzędzi i systemów proponowanych klientom wpływa na nawiązywanie długotrwałej i satysfakcjonującej współpracy.

We współczesnej gospodarce, sukces organizacji w coraz większym stopniu zależy od umiejętności dopasowywania się i reagowania na zmieniające się otoczenie. Rosnąca konkurencja i oczekiwania klientów skłoniły wiele firm do efektywniejszego wykorzystywania posiadanych przez siebie zasobów, w tym najważniejszego z nich – ludzi. Rozwiązaniem okazało się powierzanie części zadań firmom zewnętrznym, specjalizującym się w pozyskiwaniu i zatrudnianiu personelu.
Wpisując się w ten trend, firma ISSP pragnie wspierać swoich Klientów w ich przedsięwzięciach biznesowych dostarczając nowoczesnych i profesjonalnych rozwiązań w dziedzinie outsourcingu i usług personalnych.

Raik Scheffler
Patrycja Pukmiel
Wiceprezes

Związana jest z firma ISSP od 2003 roku. W spółce zajmuje się kontaktami z klientami, negocjowaniem i finalizowaniem umów. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie relacji z kontrahentami. Jest nieoceniona w relacjach międzyludzkich, zarówno na szczeblu zarządzania kadrą pracowniczą, jak i reprezentowania firmy na zewnątrz.

Ludzie to jeden z filarów funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Dlatego celem naszej firmy jest zapewnienie Państwu kompleksowych narzędzi i innowacyjnych rozwiązań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym, rekrutacji kadr i badaniach marketingowych (szczególnie w obszarze jakości obsługi klienta). Stawiając na partnerskie relacje z naszymi Klientami i indywidualne rozpoznanie potrzeb, gwarantujemy wysoką jakość usług i szybkość działania.

Patrycja Pukmiel